fashionmonster da görseller ve içerik izinsiz yayınlanamaz...

1 Temmuz 2011 Cuma

Kate Middleton akçaağaç yaprağı şapka giyer ;)

Bugün Prens William ile Kanada Günü kutlamalarına  katılan Kate Middleton üzerinde akçaağaç yaprağı detayı olan bir şapka giydi.
Henüz bitirmediğim ama büyük keyifle okuduğum bir kitap var bugünlerde elimde. Alfonso Signorini nin kaleme aldığı CHANEL kitabı. Kitapta Gabriel Chanel i COCO CHANEL yapan, ününü önce Paris'ten, sonra derin ve keskin bir sarsıntı ile dünyaya duyurmasından ve dönemin prenseslerinden Victoria Melita'nın taşıdığı o Kırmızı şapkadan öyle bir bahsediyor ki Kate in başındaki bu harika şapka bana hemen onu çağrıştırdı. Olası bir ihtimal bende prenses olursam kesin kırmızı bir şapka ile ilk seromanime katılıyor olacağım. :) 
Minimal bir okadarda detaylı  bu şapka kitaptan fırladı sanki, o anı yakalamış, görmüş gibi oldum. Kate'in stilinede valonlu elbisesiyle harika bir renk ve duruş katmış. Bu kombininde beğenmediğim parça yelpaze şeklindeki cluch çanta oldu. Tek olarak çok başarılı bir parça olsada bu kombin için fazla detaylı göründü.Yinede Kitap harika, şapka harika. Okuyun, bana hak vereceksiniz. 
Yorum sizin ;)


Hiç yorum yok: